BRZOZOWSKA Agnieszka (ur. 1990)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Przeznaczone z natury II, 2016
olej, płótno, 120 x 80 cm
Olej na płótnie, 120 x 57 cm
olej, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 84 x 128 cm,
sygn. na odwrocie