KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)
technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'
na odwrociu opisany: 'Alicja Kappa | 2019 r.'
Farba olejna, akryl na płótnie, szlagmetal, 100 cm x 100 cm
olej, akryl, szlak metal, płótno, 100x100 cm,
sygn. z przodu: A. Kappa, oraz na odwrocie
akryl, olej/płótno, 70 x 150 cm
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'
na odwrociu opisany: 'Alicja | Kappa | 2019 r.'
Farba olejna,Akryl na płótnie, Szlagmetal, 150 cm x 70 cm
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A.Kappa’
technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa 2019r.
olej, akryl, szlagmetal, płótno, 100 × 100 cm,
sygn.. p.d.: A.Kappa
akryl, olej/płótno, 150 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Alicja | Kappa | 2019 r.'
Olej, akryl, szlag metal (srebro, złoto) płótno, 100 x 40 cm,
sygn. p.d.: AKappa, 2019.
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'
technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 150 x 70 cm,
sygn. p.d.
technika mieszana na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘A. Kappa’
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'
olej, akryl, szlagmetal, płótno, 150 x 70 cm, sygn. na odwrocie: Alicja Kappa 2019
olej, akryl, szlagmetal, 120 x 80 cm,
sygn.p.d.: A.Kappa
akryl, olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Alicja Kappa | 2019 r'
technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 150 x 70 cm