HOŃKO Aleksandra (ur. 1984)
Bez tytułu z cyklu "Basen", 2018
akryl, płótno, 100 x 130 cm, opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOŃKO Aleksandra (ur. 1984)
Bez tytułu z cyklu Basen, 2014
akryl, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
HOŃKO Aleksandra (ur. 1984)
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
HOŃKO Aleksandra (ur. 1984)
Bez tytułu z cyklu Basen, 2016
akryl, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
HOŃKO Aleksandra (ur. 1984)
Bez tytułu z cyklu Basen, 2012
akryl, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie