GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘R. Gawlik ‘19’
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik '19'
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej/płótno, 70 x 90 cm
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej/płótno, 70 x 60 cm
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik '18'
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej/płótno, 81 x 65 cm
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej/płótno, 65 x 92 cm
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej/płótno, 93 x 65 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik | 2018'
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej/płótno, 92 x 65 cm
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik | 2017'
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej/płótno, 60 x 50 cm
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik 2017'
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej/płótno, 70 x 100 cm
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
Olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: R. Gawlik 2017.
Praca była pokazywana na zbiorowej wystawie Nowej Awangardy w Katowicach.
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
GAWLIK Rafał (ur. 1989)