STAROŚCIC Piotr (ur. 1992, Chełm)
Olej, płótno, 30 x 30 cm, 2015 r., na odwrocie naklejka autorska.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Starościc | 2018'
Olej, płótno, 60 x 80 cm, 2017
sygn. na odwrocie.
olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: 'Starościc 2018'
olej/płótno, 75 x 75 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Starościc | Piotr | 2017'
Olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Starościc P. 2015.
Olej, płótno, 115 x 150 cm, 2017
sygn. na odwrocie.
Olej, płótno, 90 x 95 cm, 2016,
sygn. na odwrocie.
Olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie Piotr Starościc
Martwa natura z cyklu Studium przedmiotu, 2015
olej, płótno, 36 x 36 cm,
sygn. na odwrocie, oprawiony
olej, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie 2015