MACIEJEWSKI Roman Jan (ur. 1963)
Hexus, plansza komiksowa nr 13, 1993 r.
tusz/papier, 39,5 x 29 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MACIEJEWSKI Roman '93'
WYDANIA:
Kochmed 2010
cena wywoławcza: Wykup abonament
Oni tam są, plansza komiksowa s. 2, 1994 r.
akwarela, tusz/papier, 40 x 30 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Roman 94'
na odwrociu opisany: 'ONI TAM SĄ! str 2 (3) | rys. Roman Maciejewski | scenariusz A. Janicki'
Hexus, plansza komiksowa nr 6, 1992 r.
tusz/papier, 40 x 30 cm
sygnowany i datowany wewnątrz przedstawienia: 'Maciejewski Roman 92'
Przystanek na żądanie, plansza komiksowa nr 3, 1994 r.
akwarela, tusz/papier, 41,5 x 29,5 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'Roman 94'
na odwrociu opisany: 'PRZYSTANEK | NA ŻĄDANIE | ROMAN MACIEJEWSKI | STR. 3'
Hexus, plansza komiksowa nr 12, 1993 r.
tusz/papier
39,5 x 29 cm
sygnowany i datowany wewnątrz przedstawienia: `MACIEJEWSKI Roamn 93`
Mur, komiksowa plansza pokazowa, 1989 r.
tempera, tusz/papier
29,5 x 21 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Roman 89 VIII`
Księga przejść, plansza komiksowa nr 4, 1990 r.
tusz/papier
30 x 21 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Roman 90`
Hexus - okładka komiksowa , 2009 r.
gwasz, tusz/karton, 30,5 x 21,3 cm
sygnowany p.d.: `Roman`
Hexus - plansza komiksowa nr 4, 1992 r.
tusz/papier, 40 x 30 cm
sygnowany i datowany p.d.: `MACIEJEWSKI Roman 92`
na odwrociu blaudruk niekolorowany z komiksem Binio Bill autorstwa Jerzego Wróblewskiego.