GĘSTWICKI Brunon (1882 Kwidzyń - 1969 Toruń)
gwasz, papier, 34 x 24 cm,
sygn. l.d.: B.Gestwicki
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela na tekturze, 47,5 x 57,5 cm,
sygnowana p.d. "B. Gęstwicki"
akwarela na kartonie, 48 x 60 cm,
sygnowana p.d. "B. Gęstwicki".
Na odwrocie akwarela, przedstawiająca spieszonego jeźdźca i konia skubiącego trawę przy drodze.
Na kartonie suchy tłok owalny z napisem: "SCHUTZMARKE SCHOELLERSHAMMER".
Minimalne ubytki i drobne naddarcia marginesów kartonu.
akwarela na kartonie naklejonym na tekturę, 36 x 48,5 cm, sygnowana l.d. "B. Gęstwicki", na odwrocie naklejka wystawowa "I Wystawa Pejzażu Polskiego" w Bydgoszczy z danymi oraz odręcznie informacje autora z tytułem pracy.
akwarela na kartonie,
36 x 48,5 cm, sygnowana p.d.
"B. Gęstwicki"