ZAGÓRSKI Henryk (ur. 1987)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZAGÓRSKI Henryk (ur. 1987)
ZAGÓRSKI Henryk (ur. 1987)
tempera jajowa, papier, 41 x 30 cm każdy, sygn. na odwrocie
ZAGÓRSKI Henryk (ur. 1987)
tryptyk, tempera jajowa, papier, 41 x 30 cm każdy, sygn. na odwrocie
ZAGÓRSKI Henryk (ur. 1987)
ZAGÓRSKI Henryk (ur. 1987)
ZAGÓRSKI Henryk (ur. 1987)
ZAGÓRSKI Henryk (ur. 1987)
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
ZAGÓRSKI Henryk (ur. 1987)
ZAGÓRSKI Henryk (ur. 1987)
olej, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie