KARASEK Klaudia (ur. 1986, Łódź)
Kiedy miasto śpi budzą się leśne potwory, 2016 r.
akryl/płótno, 45 x 35 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'KKARASEK'
na odwrociu opisany: 'Klaudia Karasek 2016' | Petersborough'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'KKARASEK'
olej/płótno, 65 x 54 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Cichy kontynent" 2019 | Klaudia Karasek'
olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'KKARASEK'
na odwroiu opisany: 'Klaudia Karasek | "Lemniskata" | 2018'
akryl/płótno, 55 x 46 cm
sygnowany l.d.: 'K.KARASEK'
olej na płycie, 85cm x 50cm