DOLATOWSKI Mateusz (ur. 1989, Gostyń)
Olej na płótnie, 70 cm x 100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 70 x 100 cm
olej na płótnie, 60 x 80 cm
olej na płótnie, 80 x 60 cm
olej na płótnie, 80 x 80 cm
olej na płótnie, 90 x 60 cm
Olej na płótnie, 100 x 80 cm
Olej na płótnie, 80 x 100 cm
olej, płótno, 60 x 120 cm
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Mateusz Dolatowski, Chills