CHWEDORUK Jan (ur. 1992, Terespol)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 80 x 100 cm,sygn. na odwrocie
olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
Olej na płótnie, 100x80 cm
Opisany na odwrocie