BRUDKOWSKA Milena (ur. 1988, Lublin)
olej, płótno, 70 × 70 cm,
sygn. na odwrocie: MIENA BRUDKOWSKA’ 2019
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 60 x 60 cm
olej, płótno, 30 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie, 70 x 70 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Brudkowska Milena 2018’
Pieczęć autorska na odwrocie.
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA | MILENA '2018'
olej na płótnie, 50 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Brudkowska Milena ’2018, pieczęć autorska’
olej na płótnie, śr. 70 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘BRUDKOWSKA MILENA 2017 OLEJ NA PŁÓTNIE, ŚREDNICA 70 cm’
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA MILENA | OLEJ NA PŁÓTNIE | 80 x 80 cm | 2018 R'
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA MILENA | OLEJ NA PŁÓTNIE | 60 x 60 | 2018'
olej na płótnie, 80 x 80 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘BRUDKOWSKA MILENA 2018 OLEJ NA PŁÓTNIE 80 x 80 cm’
olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MILENA BRUDKOWSKA '2018 | OLEJ NA PŁÓTNIE | 90 x 90 cm | 2018 r.'
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MILENA BRUDKOWSKA | "PRZYLOT" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 90 X 120 cm | 2017 R'
olej na płótnie, 80 x 80 cm
olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MILENA BRUDKOWSKA | 90 X 90 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE | "PRZYLOT" | 2017 R. | [sygnatura]'
Z cyklu 'Przylot', Nr 7, 2017 r.
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MILENA BRUDKOWSKA | 'PRZYLOT NR 7' | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2017 | sygnowatura'
olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MILENA BRUDKOWSKA | OLEJ NA PŁÓTNIE | 70 x 70 CM | 2017 R. | Brudkowska Milena'
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MILENA BRUDKOWSKA | "YOLLOW AND BLUE" | OIL ON CANVAS | 60 x 60 | 2017 r. | Brudkowska'