ANIKUSKO Aleksandra (ur. 1993)
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygn. na odwrociu: Anikusko Aleksandra 2015
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygn. na odwrociu
olej, akryl, płótno
40x40 cm
sygn.na odwrociu
olej, papier, 67.8x50 cm