ANDRUCHOWICZ Anna (ur. 1988)
akryl, płyta hdf, 70 x 50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ANDRUCHOWICZ Anna (ur. 1988)
olej, płótno, 70 x 60 kompozycja, 75 x 65 cm w oprawie
ANNA ANDRUCHOWICZ OLEJ NA PŁÓTNIE "LAS JESIENNY" 2018
ANDRUCHOWICZ Anna (ur. 1988)
akryl, płyta hdf, 70 x 50 cm
opisany na odwrocie: Anna Andruchowicz 2017 "Łąka"
ANDRUCHOWICZ Anna (ur. 1988)
grafit, ołówek, papier czerpany, 18 x 54.50 cm kompozycja, 22 x 59 cm w oprawie
sygn. p.d.: Anna Andruchowicz "Łania" 2018
ANDRUCHOWICZ Anna (ur. 1988)
olej, płyta, 75 x 61 cm
ANDRUCHOWICZ Anna (ur. 1988)
plansza komiksowa str. 18
ołówek, papier, wym. 30x 20,5 cm, sygn. Anna Andruchowicz 2013
ANDRUCHOWICZ Anna (ur. 1988)
plansza komiksowa str. 45
ołówek, papier, 30 x 21 cm, sygn.p.d.: Anna Andruchowicz 2013