JARUGA Katarzyna (Kasia) (ur. 1988, Lublin)
I DON'T GIVE A FU.N ABOUT FASHION, 2017 r.
technika mieszana, 120 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'KATARZYNA JARUGA 2017'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/collage/płótno, 30 x 63 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'KASIA | JARUGA | 2017'
akryl, spray, płótno, 100 x 100 cm
na odwrocie: KASIA JARUGA | ZABAWY ZE SZKŁEM | 4 | 2015
akryl, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: KASIA JARUGA Dziewczynka z kaczką 2015 ROK
akryl, płótno, 3x(25x30) cm
opisany na odwrocie: KASIA JARUGA 25x30 2012 "HUŚTAM SIĘ"
akryl, płótno, 90x90 cm
opisany na odwrocie: JARUGA 2012
akryl, płótno, 80x80 cm
opisany na odwrocie: JARUGA 2012 80x80
akryl, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: KASIA JARUGA "KINO RELAX" 2014
olej, płótno, 90x80 cm
opisany na odwrocie: KASIA JARUGA "DOM MODY AMBASADOR" 2015 80x90
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie