JAROMSKA Larysa
olej, len
49,5 x 69,5 cm
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAROMSKA Larysa
Akwarela
40 x 30 cm
JAROMSKA Larysa
olej, len, 38 x 49 cm
sygn. p.d.: LARYSA
JAROMSKA Larysa
olej, płótno
70 x 70 cm
JAROMSKA Larysa
olej na płótnie, akryl, technika własna, 120 x 200 cm
JAROMSKA Larysa