CHORĄZKA Karolina (ur. 1984)
olej, płótno, 92x120 cm
opisany na odwrocie: Karolina Chorązka-Paluch 2015 grudzień
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHORĄZKA Karolina (ur. 1984)
olej, płótno, 75x60 cm
opisany na odwrocie" K. CHORĄZKA-PALUCH 2014
CHORĄZKA Karolina (ur. 1984)
olej, płótno, 55x70 cm
opisany na odwrocie: KAROLINA CHORĄZKA-PALUCH 2014
CHORĄZKA Karolina (ur. 1984)
olej, płótno, 85x95 cm
CHORĄZKA Karolina (ur. 1984)
olej, płótno, 70x80 cm
opisany na odwrocie: Karolina Chorązka-Paluch 2014 "Zabawa"
CHORĄZKA Karolina (ur. 1984)
olej, płótno, 120x115 cm
opisany na odwrocie: K. Chorązka-Paluch