CHWALISZ Szymon (ur. 1986, Ostrzeszów)
Kobieta z błękitnymi włosami na ramionach
Olej, płyta, 70 x 50 cm, 2017
sygn. p.d.: Szymon Chwalisz, 2017, oprawiony.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płyta, 98 x 70 cm,
sygn. p.d.: S. Chwalisz 2017 Lucyna Fetyszystka.
Olej, płyta, 70 x 50 cm, 2017
Olej, płyta, 70 x 50 cm, 2016,
sygn. p.d.: Szymon Chwalisz.
Olej, płyta, 70 x 50 cm,
sygn. l.d: Szymon Chwalisz 2016, oprawiony
olej/płyta, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Szymon | Chwalisz | 2015/2016'
na odwrociu opisany: ' ''Kura domowa'' | oil on board | 50 x 70 | [sygnatura] | 2015/2016'
Świnia masakruje klasykę, 2015 r.
olej/płyta, 68 x 47 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Szymon | Chwalisz | 2015'
na odwrociu opisany: ' ''ŚWINIA MASAKRUJE | KLASYKĘ'' | [sygnatura] | VI. 2015 R | 50 cm x 70 cm | oil on desk', (w świetle oprawy)
linoryt, 30 x 41 cm, sygn.