DMITRUK Aleksander
akwaforta, 5/50, 25 x 36 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DMITRUK Aleksander
KOŚCIÓŁ NA ROZDROŻU - KOŚCIÓŁ ŚW. MARKA, 2018
akwaforta na papierze, 16 x 12 cm
DMITRUK Aleksander
akwaforta / papier, 14 x 14,5 cm, sygn.
DMITRUK Aleksander
akwaforta, 3/50, 11,5 x 14 cm, sygn.
DMITRUK Aleksander
akwaforta, 17,5 cm x 10,5 cm
DMITRUK Aleksander
Polowanie na myśliwego, z cyklu Sceny Łowieckie, 2016 r.
akwaforta / papier, 13 x 17 cm, sygn.
DMITRUK Aleksander
Z cyklu: Sceny łowieckie Punkty wspólne, 2016 r.
akwaforta, 25 x 35,5 cm, sygn.
DMITRUK Aleksander
z cyklu "Sceny łowieckie", 2016 r.
akwaforta / papier, 11,5 x 19,5 cm, sygn.
DMITRUK Aleksander
z cyklu " Sceny łowieckie", 2013 r.
akwaforta / papier, 15 x `13,5
DMITRUK Aleksander
W cieniu drzewa, z cyklu Sceny łowickie
akwaforta, papier, 14 x 20,5 cm, 2014
DMITRUK Aleksander
Pościg za ideą, z cyklu Sceny łowickie
akwaforta, papier, 20 x 17 cm, 2014
DMITRUK Aleksander
akwaforta, papier, 11x 15,5 cm, 2014