CZECHOWSKI Mikołaj (ur. 1987, Grodzisk)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 150 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. l. g.: CZECHOWSKI 2015
olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie: Czechowski 2016
olej, płótno, 100 x 150 cm,sygn. p. ś.: Czechowski 2016
olej, płótno, 70 x 140 cm,
sygn. p. d.: Czechowski 2016
olej, płótno, 140x70 cm
sygn. Czechowski 2016
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Czechowski 2015
olej na płótnie 81x65 cm
sygnowany z przodu, prawy górny róg
akryl, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. l.g.: CZECHOWSKI 2015
akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany l.g.: `Czechowski | 2015`
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: Czechowski 2014`
na odwrociu opisany: `BIRDS`
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `Czechowski 2014`