CHOMA Klaudia (ur. 1988, Warszawa)
Olej na płótnie, 80 cm x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na płótnie, 120 cm x 80 cm
akryl, olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Choma | 2019'
na odwrociu opisany: 'K. Choma | "Ibis" 2019'
olej/płótno, 80 x 100 cm
olej na płótnie, 80 x 50 cm
olej/płótno, 55 x 46 cm
DWIESCIE DZIESIĘĆ LAT PÓŹNIEJ, 2018
olej na płótnie, 100 x 150 cm
olej na płótnie, 73 x 100 cm
The great black rooster, 2018 r.
akryl, olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Choma 2018'
olej na płótnie, 70 x 50 cm
olej na płótnie, 95 x 35 cm
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Choma | 2018'
olej na płótnie, 100 x 70 cm
olej na płótnie, 120 x 80 cm
olej na płótnie, 40 x 60 cm
Olej na płótnie, 50 x 40 cm
olej na płótnie, 50 x 30 cm
olej na płótnie, 50 x 30 cm
Olej na płótnie, 50 x 50 cm
Olej, płótno; 70 x 60 cm
Sygnowany p.d.: K. Choma 2016
*droit de suite