CICHECKI Jerzy (ur. 1960, Trojanów)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 46 x 55 cm
akryl, płótno, 69.50 x 59 cm kompozycja, 82.50 x 71.50 cm w oprawie
sygn. p.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI "WŁOSKIE WAKACJE"
akryl na płótnie, 54 x 65 cm
akryl, płótno, 65 x 73 cm
akryl, płótno, 89 x 115 cm, sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 120 cm
akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn.l.d.
akryl, płótno, 60 x 81 cm
akryl, papier, 45x34,5 cm w świetle passe-partout, 69x58 cm w oprawie
sygn. l.d.: J. Cichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI "EWA"
olej, płótno, 55x46 cm
sygn. p.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI "FISHERMAN BLUES"