BARANOWSKA Aldona (1936 Bydgoszcz - 2012 Gdynia)
olej, sklejka, 38 x 49 cm
sygn. p. d.: ALDONA/BARANOWSKA
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta, 37 × 59,5 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: Aldona Baranowska
olej, płyta pilśniowa, 38,5 × 66 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: ALDONA BARANOWSKA 1977
olej, płyta, 49 × 69,5 cm
sygn. p. d.: ALDONA BARANOWSKA
olej, płótno, 60 × 70 cm
sygn. i dat. p. d.: ALDONA BARANOWSKA 1988
na odwrocie nalepka autorska i pieczęć (nieczytelna)
olej, płyta pilśniowa, 50 × 70 cm
sygn.p.d.: ALDONA BARANOWSKA
na odwrocie nalepka autorska z 1980 roku z autorskim tytułem i datą powstania pracy