ANISZEWSKI Zenon (ur. 1948, Grudziądz)
akwarela, papier, 37,8 x 64 cm
sygn. i dat l.d.: Aniszewski/2019
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, papier; 50 x 70 cm
Sygnowany p.d.: ZAniszewski / 2002
olej, płótno, 33 × 46 cm
sygn. i dat. p. d.: Aniszewski 2005
olej, płótno, 65 x 92 cm
sygn. i dat. p. d.: Aniszewski/2018
akwarela, papier, 48,5 × 67 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: Aniszewski/2002
ołówek, papier, 50 x 35 cm
sygn. i dat. p. d.: Z. Aniszewski 2018
akwarela, papier, 33,5 x 50 cm
akwarela, papier, 40 x 30 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Zaniszewski
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
akwarela, papier, 39,5 × 29 cm w świetle passe-partout;
sygn. i dat. p. d.: Zaniszewski/2002
akwarela, papier, 21 × 34,5 cm w świetle passe-partout;
sygn. i dat. p. d.: Zaniszewski/2007
akwarela, papier, 21 × 34,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: Zaniszewski /2007
akwarela, papier, 39,5 × 29 cm w świetle passe-partout
akwarela, papier, 36 × 46 w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: ZAniszewski/ 2004
sygn. i dat. p. d.: Aniszewski / 2002
akwarela, papier, 48 × 67 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: Aniszewski/99