HEBENSTREIT Mieczysław Karol (1887 - 1932)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olchy nad brzegiem morza, 1930 r.
akwarela, papier, 31,5 x 46 cm,
sygn. i dat. l.d.: K.Hebenstret 1930.
akwarela, papier, 60 x 46 cm
sygn. i dat. l. d.: K. Hebenstreit 1920
akwarela, papier, 60 x 46 cm
sygn. i dat. l. d.: K.Hebenstreit 1920
akwarela, papier, 49 x 77 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. l. d.: K. Hebenstreit 1929.
Akwarela, papier; 25 x 33 cm
Sygnowany l.d.: WYSOKIE | Mieczysław de Hebenstreit 1924
akwarela, papier, 16 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW HEBENSTREIT. / 1924 (na drugiej pracy 1923)