JANKOWSKA Zuzanna Zu (ur. 1991)
akryl/płótno, 80 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'ZJankowska 2019'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2019 | "Rock and Roll" | CYKL: Perypetie XXI wieku'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl na płótnie, 80 cm x 80 cm
akryl/płótno, 80 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jankowska | 2019'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2019 | "Egzotyk" | CYKL: Perypetie XXI w.'
Bezinteresowna miłość, 2019 r.
akryl/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2019 | "Bezinteresowna | miłość" | CYKL: Perypetie XXI wieku'
DZIŚ PRAWDZIWYCH KSIĘŻNICZEK JUŻ NIE MA, 2019
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. l.d. i na odwrocie
akryl na płónie, 80 x 80 cm
olej/płótno, 80 x 50 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'ZJankowska | 2018'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2018 | "Powrót córki" | CYKL: Perypetie XXI wieku.'
Z cyklu 'Perypetie XXI wieku', Batman vs Superman , 2018 r.
olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'ZJankowska | 2018'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2018 | "Batman vs Superman" | CYKL: Perypetie XXI wieku'
Z cyklu Perypetie XXI wieku, Tęsknota , 2018 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Jankowska | 2018'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2018 | "Tęsknota" | CYKL: PERYPETIE XXI wieku'
Akryl, płótno; 90 x 90 cm
Z cyklu Perypetie XXI w.
Sygnowany p.d.: ZJankowska; sygnowany, opisany na odwrocie
akryl na płótnie, 90 x 80 cm
Z cyklu 'Perypetie XXI wieku', Pink Head , 2018 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ZJankowska | 2018'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2018 | "Pink head" | CYKL: Perypetie XX w.'
Z cyklu 'Perypetie XXI wieku', Selene, 2018 r.
akryl/płótno, 120 x 90 cm
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2018 | "Selene" | CYKL: | Perypetie XXI wieku'
akryl na płótnie, 75 x 150 cm
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'Z. Jankowska | 2018'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2018 | "Wstyd" | CYKL: Perypetie XXI wieku'
Akryl na płótnie, 110 x 90 cm
Z cyklu 'Perypetie XXI wieku', Pod prysznicem, 2018 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2018 | "Pod prysznicem" | CYKL: | Perypetie XXI wieku'
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.g.: ZJankowska 2017 oraz na odwrocie: Zuzanna Zu Jankowska, "Ideały", 2017
akryl na płótnie, 80 x 80 cm