BARRIS George
Fotolitografia barwna (Platinum Edition Giclee Print); 50 x 40,5 cm; nie sygn. One West Publishing z Beverly Hills wydał 200 odbitek (ten: 174; załączony certyfikat); na odwrocie pieczątki potwierdzające autentyczność. Odbitki zdjęć Barrisa, z klisz znajdujących się w rękach wydawcy.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BARRIS George
Fotolitografia barwna (Platinum Edition Giclee Print); 40,5 x 50 cm; nie sygn. One West Publishing z Beverly Hills wydał 200 odbitek (ten: 148; załączony certyfikat); na odwrocie pieczątki potwierdzające autentyczność. Odbitki zdjęć Barrisa, z klisz znajdujących się w rękach wydawcy.
BARRIS George
Fotolitografia (Platinum Edition Giclee Print); 40,5 x 50 cm; nie sygn. One West Publishing z Beverly Hills wydał 200 odbitek (ten: 131; załączony certyfikat); na odwrocie pieczątki potwierdzające autentyczność. Odbitki zdjęć Barrisa, z klisz znajdujących się w rękach wydawcy.
BARRIS George
Marylin in Santa Monica III, 1962
Fotolitografia (Platinum Edition Giclee Print); 50 x 40,5 cm; nie sygn. One West Publishing z Beverly Hills wydał 200 odbitek (ten: 147; załączony certyfikat); na odwrocie pieczątki potwierdzające autentyczność.
BARRIS George
Marylin in Santa Monica II, 1962
Fotolitografia (Platinum Edition Giclee Print); 50 x 40,5 cm; nie sygn. One West Publishing z Beverly Hills wydał 200 odbitek (ten: 109; załączony certyfikat); na odwrocie pieczątki potwierdzające autentyczność.
BARRIS George
Marylin in Santa Monica I, 1962
Fotolitografia (Platinum Edition Giclee Print); 50 x 40,5 cm; nie sygn. One West Publishing z Beverly Hills wydał 200 odbitek (ten: 123; załączony certyfikat); na odwrocie pieczątki potwierdzające autentyczność. Odbitki zdjęć, z klisz, znajdujących się w rękach wydawcy, wykonanych przez Barrisa podczas ostatniej sesji Marylin (13 VII 1962) na plaży w Santa Barbara. Aktorka popełniła samobójstwo niespełna miesiąc później. Barris był fotografem cenionym przez Hollywod. Pracował z takimi gwiazdami kina jak Elizabeth Taylor (słynna sesja z aktorką w roli Kleopatry), Marlon Brando, Charlie Chaplin, Frank Sinatra, Clark Gable czy Steve McQueen. Marylin Monroe fotografował nieustannie od 1954.