JEMIOŁA-HRYNIEWICKA Dagmara (ur. 1989)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany na blejtramie: 'DAGMARA JEMIOŁA – HRYNIEWICKA'
olej, płótno, 150 x 100 cm
olej, płótno, 80 x 80 cm
olej na płótnie
120 x 80 cm
olej, płótno, 80 x 120 cm
Studentka UMCS w Lublinie