KARCZ Łukasz (ur. 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KARCZ Łukasz (ur. 1981)
olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. l.d.
KARCZ Łukasz (ur. 1981)
KARCZ Łukasz (ur. 1981)
KARCZ Łukasz (ur. 1981)
KARCZ Łukasz (ur. 1981)
olej, płótno, 80x40 cm
sygn. p.d. Łukasz Karcz
KARCZ Łukasz (ur. 1981)
olej, płótno, 80x40cm
sygn.. p.d.: Łukasz Karcz 2015; opisany na odwrocie: Łukasz Karcz Jerozolima Impresja, 2015
KARCZ Łukasz (ur. 1981)
KARCZ Łukasz (ur. 1981)
KARCZ Łukasz (ur. 1981)