CHRABĄSZCZ Jarosław (ur. 1960)
olej, wosk/płyta, 110 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"STOCZNIA KWANTOWA" 2009 | Jarosław | Chrabąszcz'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, relief/płótno, 120,5 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J.C. '98 | Jarosław | Chrabąszcz'
olej, wosk, płyta
110 x 90 cm
na odwrocie: "Hiperjajo" / Jarosław Chrabąszcz 2008r
* opłata z tytułu "droit de suite"
olej, płyta; 110 x 90 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: "Na początku był chaos" / 2010 / Jarosław / Chrabąszcz