GRAFIK nierozpoznany
Akwaforta, sucha igła, papier; 16 x 11,8 cm (odbitka)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRAFIK nierozpoznany
Akwaforta, akwatinta, papier; 31,5 x 21,3 cm
Sygnowany z płyty p.d.; FJ / 1907
GRAFIK nierozpoznany
WALKA POWIETRZNA BRYTYJCZYKÓW Z NIEMCAMI PODCZAS I WOJNY ŚWIATOWEJ
Litografia, karton; 54,5 x 44,5 cm
Sygnowany ołówkiem p.d. nieczytelnie
GRAFIK nierozpoznany
GRAFIK nierozpoznany
Litografia, papier, 19 x 12,5 cm (kompozycja)
Sygnowany z płyty l.d.: nieczytelnie; dedykacja długopisem pod ryciną: Herzlische Wünsche für 1961! von Ignaz u. Mischa
GRAFIK nierozpoznany
WIELKI MŁYN I KOŚCIÓŁ ŚW. KATARZYNY W GDAŃSKU, ok. 1920
Akwaforta, akwatinta, papier; 20,5 x 15,5 cm (odcisk)
Sygnowany ołówkiem pod rycina nieczytelnie
GRAFIK nierozpoznany
Akwaforta, papier; 17,5 x 11 cm (odcisk płyty)
Sygnowany p.g.: B.St
GRAFIK nierozpoznany
Sygnowany l.d.: B.St