OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
Z cyklu 'Magiczna ósemka haiku', Na zawsze, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany na odwrociu: 'Delfina Olkowicz'
cena wywoławcza: Wykup abonament
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: `Delfina Olkowicz`
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl/płótno, 90 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Delfina Olkowicz`
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
Wśród gwiazd, Among the stars, 2015 r.
akryl, płótno, 90 x 71 cm
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: `Delfina Olkowicz`
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
85 metrów nad Kanałem Korynckim, 2014
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Delfina Olkowicz.
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. Delfina Olkowicz
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Delfina Olkowicz rok: 2007
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl, płotno, 100 x 90 cm,
sygn. p. d. Delfina Olkowicz
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl/płótno, 65 x 81 cm
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl/płótno, 90 x 90 cm