CZYŻ Jakub
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZYŻ Jakub
CZYŻ Jakub
akryl,papier,spray,węgiel,suche pastele,na płótnie 140x100 cm
CZYŻ Jakub
ekolina, akryl, cienkopis, papier, 50 x 40 cm, sygn. p.d. J. Czyż
CZYŻ Jakub
biała emulsja, węgiel, tusz, biała kreda, papier, 100 x 70 cm,
sygn.
CZYŻ Jakub
olej, suche pastele, tusz, węgiel, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: J.Czyż 2013
CZYŻ Jakub
olej, suchy pastel, węgiel, tapeta, 110 x 70 cm,
CZYŻ Jakub
Portret kobiety w koszuli, 2013
olej, płótno, 100 x 70 cm,
CZYŻ Jakub
akryl, olej, deska, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: J. Czyż 2014
CZYŻ Jakub
olej, suche pastele, węgiel, deska, 118 x 65 cm,
sygn. na odwrocie: J. Czyż 2013
CZYŻ Jakub
olej, suche pastele, węgiel, deska, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Czyż 2013