PATARAIA David (ur. 1971, Lanczchuti-Kwemo Czibati (Gruzja))
akryl/płótno, 81x100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, szary papier; 64,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: D. Pataraia.
Jedyne miejsce, gdzie można być sobą, 2019
technika mieszana, papier, 79 x 97 cm, praca oprawiona
Sherlock Holmes i dr Watson przepytują świadka, 2017 - 2018
olej, płótno, 86 x 63 cm, obraz oprawiony
Sherlock Holmes i dr Watson przepytują świadka, 2017 – 2018
olej, płótno, 86 x 63 cm
Sherlock Holmes i dr Watson przepytują świadka
Olej, płótno, 63 x 86 cm,
sygn. l.d.: David Pataraia 2017/18.
Olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: David Pataraia, opis autorski na odwrocie.
Martwa natura z cyklu Grawitacja, 2017
olej, akryl, płyta, 124 x 58 cm,
sygn. l.d.
Pastel, węgiel, karton, 134 x 111 cm, 2015
sygn. l.d.: David Pataraia 015r wraz z podpisem w języku gruzińskim, oprawiony.
olej, płótno, 118 x 82 cm (w oprawie),
sygn. l.d.
MARTWA NATURA z cyklu GRAWITACJA, 2017
Olej, płótno; 94 x 65 cm
Sygnowany p.d.: David Pataraia 17
Olej, płótno; 80 x 80 cm
Sygnowany p.d.: David Pataraia
Technika mieszana, olej, płótno, 120 x 100 cm, 2016,
sygn. David Pataraia 16.
olej, ołótno, 40 x 50 cm, oprawiony,
sygn. p. d.: David Pataraia
olej, płótno, 150 x 120 cm (w ramie: 168 x 138 cm),
sygn. p. d.: David Pataraia 2013 r.
Olej,płótno; 150 x 120 cm
Sygnowany p.d.: David Pataraia 2013
Olej, płótno; 100 x 100 cm
Sygnowany l.d.: David Pataraia; sygnowany i opisany na odwrocie