KANIEWSKI Zygmunt (1907 - 1967)
Mistrz i uczeń, lata 50. XX w.
olej, płótno; 92 x 118 cm;
sygn. p. d.: Z. KANIEWSKI / ŁÓDŹ
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura; 23 x 17 cm
Sygnowany p.d.: Z. KANIEWSKI
Olej, tektura; 35 x 28 cm
Sygnowany p.d.: Z. KANIEWSKI