KALINOWSKA Sylwia (ur. 1978)
olej na płótnie, 60 x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KALINOWSKA Sylwia (ur. 1978)
technika własna na desce, 141 x 20 cm
KALINOWSKA Sylwia (ur. 1978)
technika mieszana, akryl, piórko, tusz
40 x 80 cm
KALINOWSKA Sylwia (ur. 1978)
olej, płótno, 50 x 70 cm, 90 x 70 cm w oprawie
KALINOWSKA Sylwia (ur. 1978)
Jestem ciszą wśród Twoich sekretów
piórko, tusz, akryl na płótnie
60 x 80 cm
KALINOWSKA Sylwia (ur. 1978)
60 x 80 cm