DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, piórko, papier
42x29.6 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. l.d.
tusz, piórko, kredka, papier
29.4x20.4 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. l.d.
tusz, piórko, papier
22x16 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. l.d.dat. p.d.
grafika cyfrowa (1/10)
29.7x42.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz lawowany, piórko, papier
29.5x18 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
Persepolis z cyklu Zaginione miasta (2015)
sygn. dat. p.d.
piórko, tusz, papier
24x30 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
Bez tytułu z cyklu Zaginione miasta (2016)
sygn. dat. p.d.
tusz, laserunek, papier
36.3x28.3 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
Nefertari z cyklu Matriarchat (2015)
sygn. dat. p.d.
litografia (3/15)
58.5x43.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
28.5x32 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
29.5x20.8 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, akwarela, papier
17.7x27 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
litografia barwna (5/12)
58.5x30 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
19.5x34.7 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
29.3x20.8 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
26x19.5 cm