CHRISTA Janusz (1934 Wilno - 2008 Sopot)
Kajtek i Koko - Londyński kryminał, plansza komiksowa nr 59, 1967-68 r.
tusz/papier, 27,5 x 18,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kajko i Kokosz - Złoty puchar, plansza komiksowa nr 25 (pasek 52-53), 1972-73 r.
tusz/papier, 27,5 x 17,5 cm
Kajko i Kokosz - Szranki i konkury, plansza komiksowa nr 160, 1973-74 r.
tusz/papier, 27,5 x 17,5 cm
Kajko i Kokosz - Mirmił w opałach, plansza komiksowa nr 41, ok. 1990 r.
akwarela, blaudruk/papier, 28 x 22,6 cm
Kajtek i Koko - W kosmosie, komplet plansz komiksowych nr 163, 1968-1972 r.
akwarela/folia celuloidowa, papier, 30 x 18,7 cm (arkusz)
1) tusz/papier
2) akwarela, blaudruk/papier, diapozytyw
Kajtek i Koko - W kosmosie, komplet plansz komiksowych nr 165, 1968-1972 r.
akwarela/folia celuloidowa, papier, 29,7 x 19,1 cm (arkusz)
1) tusz/papier
Kajko i Kokosz - Festiwal czarownic, plansza komiksowa nr 38 B, 1982 r.
akwarela, blaudruk/folia celuloidowa, papier, 24,5 x 36 cm
na odwrociu opisany: 'Festiwal czarownic'
Kajko i Kokosz - Mirmił w opałach, zestaw okładek komiksowych, 1990 r.
blaudruk, tempera/folia celuloidowa, papier,1) tempera, blaudruk/papier, 31,5 x 24,7 cm, 2) diapozytyw (klisza), 34 x 26,5 cm
Kajko i Kokosz, plansza komiksowa nr 7B
tusz/papier, 25 x 40 cm
na odwrociu opisany: 'Christa'
Kajko i Kokosz - Festiwal czarownic, plansza komiksowa nr 10 A, 1981 r.
akwarela, blaudruk/folia celuloidowa, papier, 24 x 37 cm
sygnowany i datowany na folii: '© JChrista 81'
Kajko i Kokosz - Festiwal czarownic, plansza komiksowa nr 23 B, 1981 r.
sygnowany na foli
Kajko i Kokosz - Festiwal czarownic, plansza komiksowa 22 A, 1981 r.
na odwrociu opisany: '22 -A | Festiwal czarownic'
Kajko i Kokosz - Festiwal czarownic, plansza komiksowa nr 4 A, 1981 r.
akwarela, blaudruk/folia celuloidowa, papier, 24 x 35,5 cm
na odwrociu opisany: '4-A | Festiwal czarownic'
Niezwykłe przygody Kajtka Majtka - Profesor Kosmosik , pasek komiksowy nr 136, 1958 r.
tusz/papier, 8 x 35 cm
na odwrociu pieczątka: 'Wieczór Wybrzeża'
Opowieść Koka, pasek komiksowy nr 25, 1962 r.
tusz/papier, 7,5 x 35,5 cm
na odwrociu pieczątka: 'Wieczór Wybrzeża"
Opowieść Koka, pasek komiksowy nr 40, 1962 r.
tusz/papier, 8,2 x 35,5 cm
Kajtek i Koko - Zwariowana wyspa 1, plansza komiksowa nr 2, s.3, 1967 r.
tusz/papier, 32,5 x 23 cm
na odwrocie nr planszy '2'
Kajtek i Koko - Zwariowana wyspa 1, plansza komiksowa nr 18, 1967 r.
tusz/papier, 32,5 x 23 cm
na odwrociu nr planszy: '18'
Pasek komisowy z Wieczoru Wybrzeża dopasowany do wydania albumowego
Kajtek i Koko - W kosmosie, komplet plansz komiksowych nr 142, 1968-72 r.
akwarela, blaudruk, tusz/folia celuloidowa, papier,1) tusz/papier, 32,5 x 23 cm,
2) akwarela, blaudruk/papier, diapozytyw, 29 x 19 cm
Kajtek i Koko - W kosmosie, komplet plansz komisowych nr 145, 1968-72 r.
2) 29,5 x 19,5 cm