JACKOWSKI Wiktor (ur. 1987)
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
opisany na odwrocie: 'Wiktor Jackowski | Ania and Kazik" | 2018'
cena wywoławcza: Wykup abonament
JACKOWSKI Wiktor (ur. 1987)
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
opisany na odwrocie: 'Wiktor Jackowski | "osoba publiczna" 2014'
JACKOWSKI Wiktor (ur. 1987)
olej na płótnie, 30 x 40 cm
sygnowany na odwrociu
JACKOWSKI Wiktor (ur. 1987)
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie: 'Wiktor Jackowski 2016'
JACKOWSKI Wiktor (ur. 1987)
Grupa ludzi przed Żółtym Domem nocą, 2014
olej na płycie, 33cm x 23cm
JACKOWSKI Wiktor (ur. 1987)
olej na płycie, 33cm x 23,5cm
JACKOWSKI Wiktor (ur. 1987)
olej, płyta pilśniowa pokryta płótnem, 16,5 x 27 cm,
sygn. na odwrocie: Wiktor Jackowski 2013