FAŁDROWICZ Łukasz (ur. 1989)
olej, płótno, 150x90 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Fałdrowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
FAŁDROWICZ Łukasz (ur. 1989)
olej, płótno, 140 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
FAŁDROWICZ Łukasz (ur. 1989)
olej, płótno, 140x70 cm
opisany na odwrocie: FAŁDROWICZ ŁUKASZ 2015
FAŁDROWICZ Łukasz (ur. 1989)
olej, płótno, 140x70 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Fałdrowicz 2015
FAŁDROWICZ Łukasz (ur. 1989)
olej, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: FAUDROWICZ ŁUKASZ 2015
FAŁDROWICZ Łukasz (ur. 1989)
olej, płótno, 140x70 cm
opisany na odwrocie: Fałdrowicz Łukasz 2015
FAŁDROWICZ Łukasz (ur. 1989)
technika własna, złoto, drewno, 70x40 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Fałdrowicz 2014
FAŁDROWICZ Łukasz (ur. 1989)
olej, płótno, 135x85 cm
sygn.
FAŁDROWICZ Łukasz (ur. 1989)
olej, płótno, 140x90 cm
opisany na odwrocie: FAŁDROWICZ ŁUKASZ 2013
FAŁDROWICZ Łukasz (ur. 1989)
olej, płótno, 150x80 cm
opisany na odwrocie. FAŁDOROWICZ ŁUKASZ 2014
FAŁDROWICZ Łukasz (ur. 1989)
olej, płótno, 135x85 cm,