GĄSIENICA GIEWONT Maciej (ur. 1974, Zakopane)
korzeń czereśni, wysokość 28,5 cm, średnica 17 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
dąb, 15,5 x 64,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na podstawie: 'GIEWONT | '17 | MADEJ 05'
drewno dębowe,wys.: 46,5 cm, śr.:30 cm
obiekt wykonany z drewna dębowego, metodą woodturningu, zapakowany w drewniane pudełko, 32,5 x 21 cm
sygnowany i datowany i opisany na podstawie: 'GIEWONT 15/16 | MADEJ 01'
obiekt wykonany z drewna orzecha włoskiego, wykończony matowym lakierem, zapakowany w drewniane pudełko
śr.:26 cm
sygnowany i datowany na podstawie: 'GIEWONT '15'
obiekt wykonany za pomocą ręcznej tokarki, opalany ręcznie, wykończenie matowe, zapakowany w drewnane pudełko, 21 x 22,5 cm
sygnowany i datowany na spodzie: 'GIEWONT | '15'
komplet mis z drzewa morelowego , 11,5 x 21 cm & 9,5 x 21 cm
Drewno (akacja), 19 x 27 cm
u dołu opisana: `GIEWONT | `13`
w sygnowanej drewnianej skrzyneczce o wym. 20 x 27 x 27 cm
dąb, wys. 20 cm, średnica 20 cm, zapakowana w drewniane pudełko 20 x 22 x 22 cm
estymacja: 1 500 - 3 000 zł