CHOJNOWSKI Rafał
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHOJNOWSKI Rafał
olej, płótno, 90x70 cm
opisany na odwrocie: RAFAŁ CHOJNOWSKI OLEJ NA PŁÓTNIE "NO NAME" 2004
CHOJNOWSKI Rafał
olej, płótno; 90 x 70 cm
CHOJNOWSKI Rafał
olej, płótno, 130x140 cm
sygn. p.d.: R. Chojnowski, opisany na odwrocie: RAFAŁ CHOJNOWSKI "SELBSTVERCH..." olej na płótnie 2012r. 130X140cm
CHOJNOWSKI Rafał
olej, płótno; 160 x 180 cm;
sygn. p.d.: R. CHOJNOWSKI;
na odwrocie opis autorski: RAFAŁ CHOJNOWSKI / RUN / 2011 / OLEJ NA PŁÓTNIE / tel. 698625700
CHOJNOWSKI Rafał
olej na płótnie, 148x75 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: R. Chojnowski, No name person, 148x75 cm
CHOJNOWSKI Rafał
olej/płótno, 140 x 130 cm