BREWKA Wojciech (ur. 1980, Kalisz)
Punk's not Dead, but DODO is, 2019
Akryl na płótnie,Spray, 98 cm x 116 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl na płótnie,Spray, 100 cm x 130 cm
akryl spray na płótnie, 130 x 90 cm
akryl na płótnie, 160 x 120 cm
akryl, olej na płótnie, 50 x 50 cm x 3
akryl na płótnie, 150 x 130 cm
BULL (Z SERII WE ARE ALL ANIMALS), 2018
akryl na płótnie, 160 x 160 cm
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygn. l.g.: „BREWKA” oraz na odwrocie „ROGACZ II, BREWKA”
akryl, spray na płótnie, 116 x 89 cm
akryl, spray na płótnie, 100 x 130 cm
Z cyklu 'Poczet królów Polski', Henryk Walezy, 2018 r.
akryl, olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BREWKA | "HENRYK WALEZY" | Z SERII POCZET KRÓLOW | POLSKI | WARSZAWA 2018'
akryl, spray, olej na płótnie, 160 x 120 cm
Olej, akryl, spray na płótnie, 150 x 100 cm
spray na płótnie, 170 x 180 cm
akryl, spray na płótnie, 150 x 150 cm
Olej, akryl na płótnie, 120 x 120 cm
Król z cyklu Queens and Kings, 2017
akryl, olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.g.: 'BREWKA' oraz opisany na odwrocie
2017 - wystawa zbiorowa "Z różnych powodów" inaugurująca działalność stowarzyszenia "Propaganda sztuki", Znajomi Znajomych, Warszawa
Olej, akryl na płótnie, 150 x 150 cm