SAWICKA Magdalena (ur. 1990)
akryl, marker olejny/płótno, 50 x 70 cm
sygn. i opisany nad górną krawędzią: *2013 · MAGDALENA · SAWICKA*
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAWICKA Magdalena (ur. 1990)
cienkopis, biała ekolina, papier, 19,5 x 20,3 cm, sygn. u dołu: m. sawicka
SAWICKA Magdalena (ur. 1990)
cienkopis biały i czarny, papier, 15 x 18,3 cm,
sygn. l.d.
SAWICKA Magdalena (ur. 1990)
cienkopis, biała ekolina, papier, 19,5 x 20,3 cm,
sygn. u dołu: M. Sawicka
SAWICKA Magdalena (ur. 1990)
cienkopis, papier, 13,5 x 20,8 cm, sygn. na odwrocie
SAWICKA Magdalena (ur. 1990)
grafika warsztatowa, cienkopis, papier, 3 x 20,7 x 28 cm,
sygn. na odwrocie
SAWICKA Magdalena (ur. 1990)
biała ekolina, złoty cienkopis, czarny papier, 2 x 21 cm x 29,7 cm,
sygn. na odwrocie: Magdalena Sawicka 2014