JANIKOWSKA Justyna (ur. 1993, Gliwice)
olej, płótno, 120x90 cm
opisany na odwrocie: JANIKOWSKA 2015
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: JANIKOWSKA
olej, płótno, 70x100 cm
olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: "bez tytułu" Justyna Janikowska, 2012, 100x70
olej/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu sygnowany: `JANIKOWSKA`