CIĘŻKOWSKA Karolina
akryl/płótno, 65 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KAROLINA CIĘŻKOWSKA | TORUŃ | 2011'
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIĘŻKOWSKA Karolina
CIĘŻKOWSKA Karolina
kolaż, papier, 27x20 cm
sygn. p.d.: Karolina Cięzkowska `13
CIĘŻKOWSKA Karolina
akryl/płótno, 65 x 65 cm
na odwrociu opisany: `KAROLINA CIĘŻKOWSKA | TORUŃ | 2011`
CIĘŻKOWSKA Karolina