FILIPOWICZ Beata (ur. 1992, Ząbkowice Śląskie)
olej/płótno, 40 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'FIELD / POLE 2016 | BEATA FILIPOWICZ'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 50x120 cm
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach, 2015
intaglio, akwaforta, sucha igła, chine-colle, 34 x 42 cm
sygn. na froncie
olej na płótnie, 50 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrocie
Z przemyślną niedbałością wysypano na stół te kształty..., 2016
olej na płótnie, 30 x 30 cm
sygn. i opisany na odwrocie
intaglio, akwaforta, sucha igła, chine-colle, Edycja Autorska, 36x66cm + oprawa
Z cyklu 'Bez granic', Ślady na niebie, 2015 r.
olej/płótno, 40 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'z cyklu Bez granic / Unlimited | Ślady na niebie / Traces in the sky | 2015 | Beata Filipowicz'
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Swan lake | Jezioro łabędzie | Beata Filipowicz | 2015'
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, olej/płótno, 40 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Beata Filipowicz 2015 | W drodze'
akryl, olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
Praca nagrodzona I miejscem w konkursie Ikony Popkultury 2011 (MDK Wrocław).
Dziewczyna w zielonym pokoju, 2013
akryl, tektura, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Beata Filipowicz | Field I | Pole I | 2015`
akwarela, papier 32 x 24 cm
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Surface I / Przestrzeń I | Beata Filipowicz | 2015`
akryl, olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie; obraz Woody Allen otrzymał I miejsce w konkursie Ikony Popkultury w 2010 r.