FILIP Agata (ur. 1992, Bielsko-Biała)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie 125x97 cm
opisany na odwrocie: filip a 97x125 olej na płótnie 2015
akryl na płótnie, 70x140 cm
opisany na odwrocie: Filip A. malarstwo II rok
Akryl na płótnie, 90 x 120 cm
Sygnowany na odwrocie: Filip A.