CZERWIŃSKI Stefan
olej, płyta;
80,5 x 117,5 cm (wymiar całości w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: St.Cz/1957
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZERWIŃSKI Stefan
olej, płótno; 145 x 95 cm;
sygn. p. d.: Stefan Czerwiński/ Warszawa 1931
na odwrocie na krośnie fragment nalepki z TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH (?) z numerem 19027 autorem, tytułem Ku wieczności, datą 193 [...] oraz ceną 2800 druga nalepka uszkodzona, nieczytelna oraz stempel.
Prace malarza były wystawie na wystawie ogólnej w Zachęcie w 1931: "Kolumna szczęścia" (pastel), "Siedlisko planet" (akwarela), "Rozmowa z kwiatami" (akwarela).
CZERWIŃSKI Stefan
ołówek (szkic postaci), olej, płótno; 138, 5 x 97 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Stefan Czerwiński/ Warszwa/ 1935.
CZERWIŃSKI Stefan
CZERWIŃSKI Stefan
olej, płótno; 145 x 95 cm;
na odwrocie na krośnie fragment nalepki z TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH (?) z numerem 19027 autorem, tytułem Ku wieczności, datą 193 [