JĘDRZEJCZYK Magdalena (ur. 1990, Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/ płótno, 150 x 110 cm
sygn. na odwrocie: MAGDALENA JĘDRZEJCZYK 2013
olej/ płótno, 120 x 120 cm
sygn. na odwrocie: MAGDALENA ALICJA JĘDRZEJCZYK
olej/ płótno, 150 x 110 cm
olej/ płótno, 120 x 120 cm
Olej na płótnie, 120 x 90 cm
Olej na płótnie, 120 x 120 cm
Olej na płótnie, 150 x 110 cm
Eternit - białe zabawki 5, 2015
Olej na płótnie, 150 x 110 cm
olej, płótno
40,3 x 40,3 cm
pieczątka autorska na odwrocie
Olej na płótnie, 120 x 120 cm
Olej na płótnie, 120 x 120 cm
Olej na płótnie, 120 x 120 cm
olej na płótnie, 100 x 100 cm
olej na płótnie, 160 x 120 cm
olej, płótno, 110 x 150 cm,
pieczęć autorska na odwrocie